Resultater
Skanderborg Rideklub

DRF Stævnesystem - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


Klasseoversigt
1.LD-1 pony - A
2.LD2- pony - A
3.LC-1 pony - A
4.LC-3 pony - A
6.LA1 til LA4 procentklasse - A
7.LC-1 hest - A
8.LC-3 hest - A
10.LA-1 hest - A
11.LA2 til LA4 procentklasse - A
12.LA5, MB1/PRI procentklasse Hest og pony - A
13.ULE pony - A
14.LD pony - A
15.ULC pony - A
16.LC pony - A
17.ULB* pony - A
18.LB** pony - A
20.ULE hest - A
21.LD hest - A
22.ULC hest - A
23.LC hest - A
24.ULB* hest - A
25.LB** hest - A

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


1 LD-1 pony - A

Antal plac.: 1
Dotering:

Dommere: C: Heidi Graarup Jensen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

3

61

Take That A - 2

Emilie Kronborg

Skanderborg Rideklub



97,00
1



97

64,667

1

2

42

chilli - 3

stine H Christensen

Skanderborg Rideklub



85,00
2



85

56,667

1

94

Matina - 2

Jonas Kjeldsen

Skanderborg Rideklub



84,00
3



84

56,000

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


2LD2- pony - A

Antal plac.: 1
Dotering:

Dommere:C: Heidi Graarup Jensen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

1

14

Leurhoeve's Justin - 1

caroline bugge

Hylke Og Omegns Rideforening



117,00
1



117

65,000

1

2

61

Take That A - 2

Emilie Kronborg

Skanderborg Rideklub



108,00
2



108

60,000

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


3LC-1 pony - A

Antal plac.: 4
Dotering:

Dommere:C: Heidi Graarup Jensen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

12

62

Take That A - 2

Simone Kronborg

Skanderborg Rideklub



163,00
1



163

67,917

1

7

52

Deisie's Delight

sofie lunding sørensen

Aarhus Rideklub



150,00
2



150

62,500

2

2

23

Carey - 1

andrea houmann johansen

Årslevgaardens Rideforening



148,00
3



148

61,667

3

5

46

Olaf - 1

cecilie Karstoft

Aarhus Rideklub



148,00
3



148

61,667

3

4

56

Candy - 2

Line Olsen

Skanderborg Rideklub



148,00
3



148

61,667

3

3

60

Thanehøjs Mads - 3

maja skovdal Nørgaard

Skanderborg Rideklub



145,00
6



145

60,417

8

55

excellent - 1

laura maigaard randløv

Gjern Rideklub



144,00
7



144

60,000

-1

90

Daimler - 2

Sophie m.f. Christensen

Syddjurs Sportsrideklub



143,00
8



143

59,583

9

18

Shantih - 1

Karoline Christensen

Kværnbækgård Rideklub



142,00
9



142

59,167

1

84

indy - 3

Emile Vad

Skanderborg Rideklub



139,00
10



139

57,917

10

20

Albrechthoeves Niels Cornelis - 1

mathilde bjerrehave

Malling Rideklub



137,00
11



137

57,083

6

49

Østergårdens Easy - 1

Anne R. Thorsager

Årslevgaardens Rideforening



135,00
12



135

56,250

11

29

Wh 4ever Love - 1

josefine büsing

Skanderborg Rideklub






Disk

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


4LC-3 pony - A

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Heidi Graarup Jensen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

11

55

excellent - 1

laura maigaard randløv

Gjern Rideklub



157,00
1



157

65,417

1

1

91

Mc Fly - 1

Alberte Vester Bjerring Rasmussen

Thorsø Rideklub



154,00
2



154

64,167

2

9

62

Take That A - 2

Simone Kronborg

Skanderborg Rideklub



152,00
3



152

63,333

3

8

52

Deisie's Delight

sofie lunding sørensen

Aarhus Rideklub



149,00
4



149

62,083

3

56

Candy - 2

Line Olsen

Skanderborg Rideklub



147,00
5



147

61,250

4

18

Shantih - 1

Karoline Christensen

Kværnbækgård Rideklub



143,00
6



143

59,583

5

84

indy - 3

Emile Vad

Skanderborg Rideklub



140,00
7



140

58,333

10

23

Carey - 1

andrea houmann johansen

Årslevgaardens Rideforening



137,00
8



137

57,083

7

49

Østergårdens Easy - 1

Anne R. Thorsager

Årslevgaardens Rideforening



137,00
8



137

57,083

2

28

Arianne - 2

Freja Fugl

Årslevgaardens Rideforening



136,00
10



136

56,667

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


6LA1 til LA4 procentklasse - A

Antal plac.: 4
Dotering:

Dommere:C: Birgitte Juul

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

10

64

Hedemand'S Cæsar - 1

Sarah Johansen

Skanderborg Rideklub



191,40
1



191

66,000

1

7

86

Jasmin - 1

Mathilde A. Andersen

Skåde Rideklub



189,00
2



189

65,172

2

12

65

Hedemand'S Cæsar - 1

Sarah Johansen

Skanderborg Rideklub



187,60
3



188

64,690

3

13

36

Cassanova - 1

Anne Sophie Gerstorf Sørensen

Skanderborg Rideklub



183,00
4



183

63,103

4

4

43

Norano - 1

Emma Hannibal

Sportsrideklubben Skovly



181,00
5



181

62,414

2

80

charming boy - 1

Helena Pinderup Schelle

Silkeborg Rideklub



180,00
6



180

62,069

3

4

Luna Stavslykke - 1

Frederikke Toft Axelsen

Hedensted Og Omegns Rideklub



175,00
7



175

60,345

9

5

Luna Stavslykke - 1

Frederikke Toft Axelsen

Hedensted Og Omegns Rideklub



174,90
8



175

60,310

5

78

Cedergårdens Irish Chary - 1

Cecilie Pedersen

Skanderborg Rideklub



174,00
9



174

60,000

1

85

Jasmin - 1

Mathilde A. Andersen

Skåde Rideklub



172,00
10



172

59,310

6

66

Andriano - 1

Astrid Bjerregaard Bach

Skanderborg Rideklub



165,00
11



165

56,897

8

81

charming boy - 1

Helena Pinderup Schelle

Silkeborg Rideklub



160,40
12



160

55,310

11

8

Milan A.M. - 2

Emma Pedersen

Skanderborg Rideklub






Disk

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


7LC-1 hest - A

Antal plac.: 2
Dotering:

Dommere:C: Jeannette Graarup Jensen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

5

41

Møgelvangs Thunder

Simone Evelyn Nummelin Vistoft

Silkeborg Rideklub



162,00
1



162

67,500

1

2

67

Caix

Dennis Holm

Stald Grønvang Sportsrideklub



156,00
2



156

65,000

2

4

19

L. Diablo

Cecilie v. Jensen

Ry Rideklub



153,00
3



153

63,750

3

27

Tohilde

pia lundberg

Skanderborg Rideklub



145,00
4



145

60,417

1

83

La Petite piyanah

janni rothmann Nielsen

Lykkegaard Sportsrideklub






Opgi

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


8LC-3 hest - A

Antal plac.: 1
Dotering:

Dommere:C: Jeannette Graarup Jensen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

1

83

La Petite piyanah

janni rothmann Nielsen

Lykkegaard Sportsrideklub



167,00
1



167

69,583

1

2

67

Caix

Dennis Holm

Stald Grønvang Sportsrideklub



163,00
2



163

67,917

4

41

Møgelvangs Thunder

Simone Evelyn Nummelin Vistoft

Silkeborg Rideklub



156,00
3



156

65,000

3

27

Tohilde

pia lundberg

Skanderborg Rideklub



144,00
4



144

60,000

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


10LA-1 hest - A

Antal plac.: 2
Dotering:

Dommere:C: Jeannette Graarup Jensen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

6

53

Poco El Amor

Rikke Eriksen

Aarhus Rideklub



169,00
1



169

65,000

1

3

7

Merlon - Light

Ida guldberg

Årslevgaardens Rideforening



161,00
2



161

61,923

2

8

63

Lotus

Marianne Damberg

Aarhus Rideklub



160,00
3



160

61,538

5

45

Årup Mølles Latino

Sofie Kjeldgaard

Ry Rideklub



159,00
4



159

61,154

-1

93

Desteny Sunshine - 1

Natalie Lind Jensen

Hedensted Og Omegns Rideklub



158,00
5



158

60,769

1

70

Chanel

Margit Gregersen

Hedensted Og Omegns Rideklub



156,00
6



156

60,000

7

54

Baron

Ida Marie Schytt Lassen

Aarhus Rideklub



155,00
7



155

59,615

4

22

Lenzicco

ditte fauerby

Skåde Rideklub



151,00
8



151

58,077

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


11LA2 til LA4 procentklasse - A

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Jeannette Graarup Jensen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

10

17

Madame Merian

Fie Park Øvlisen

Kirstineholm Rideklub



193,60
1



194

66,759

1

7

45

Årup Mølles Latino

Sofie Kjeldgaard

Ry Rideklub



192,00
2



192

66,207

2

3

53

Poco El Amor

Rikke Eriksen

Aarhus Rideklub



188,00
3



188

64,828

3

11

51

Calypso

Sissel Kathrine Holm Hansen

Skanderborg Rideklub



186,80
4



187

64,414

2

82

Janni Skovmosegård

Louise Hoberg

Årslevgaardens Rideforening



185,00
5



185

63,793

8

87

Lombardo

Susanne Rasmussen

Gjern Rideklub



184,00
6



184

63,448

12

15

Tanholms Shanique

Nina Loft Jensen Mattila

Skanderborg Rideklub



183,40
7



183

63,241

5

54

Baron

Ida Marie Schytt Lassen

Aarhus Rideklub



176,00
8



176

60,690

4

22

Lenzicco

ditte fauerby

Skåde Rideklub



172,00
9



172

59,310

1

93

Desteny Sunshine - 1

Natalie Lind Jensen

Hedensted Og Omegns Rideklub



169,00
10



169

58,276

9

48

Højmosens Casanova

Anita Bisgaard

Edelgårdens Rideklub






Disk

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


12LA5, MB1/PRI procentklasse Hest og pony - A

Antal plac.: 2
Dotering:

Dommere:C: Birgitte Juul

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

7

10

De Nero Af Støvlebæk

Sarah Birkmose Nielsen

Skanderborg Rideklub



247,00
1



247

66,757

1

1

8

Milan A.M. - 2

Emma Pedersen

Skanderborg Rideklub



244,20
2



244

66,000

2

5

58

Vegas

Mads Larsen

Boller Rideklub



238,40
3



238

64,432

4

57

Ukki Louwra - 1

Camilla Olsen

Skanderborg Rideklub



234,65
4



235

63,419

2

17

Madame Merian

Fie Park Øvlisen

Kirstineholm Rideklub



215,82
5



216

58,330

6

15

Tanholms Shanique

Nina Loft Jensen Mattila

Skanderborg Rideklub



212,00
6



212

57,297

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


13ULE pony - A

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

2

Skovengens Sir Bailey - 3

Laura Sille Olesen

Skanderborg Rideklub

38,10

0,00

H

3

12

Baslands Romeo - 1

Sofie Smed Thomsen

Djursland Rideklub

30,00

4,00

H

1

60

Thanehøjs Mads - 3

maja skovdal Nørgaard

Skanderborg Rideklub

51,20

4,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


14LD pony - A

Antal plac.: 1Metode: B3
Dotering: Tempo: 200

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

76

gucci - 2

Christina Bugge

Hylke Og Omegns Rideforening

40,90

0,00

H

 

24,70

0,00

1

1

88

Matina - 2

Clara Holst

Skanderborg Rideklub

46,10

0,00

H

 

31,10

0,00

1

3

12

Baslands Romeo - 1

Sofie Smed Thomsen

Djursland Rideklub

38,50

0,00

H

 

27,30

4,00

1

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


15ULC pony - A

Antal plac.: 2Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

21

Tonka - 2

laura andersen

Boller Rideklub

43,40

0,00

H

1

3

77

bella donna - 1

Cecilia Elsabeth Nielsen

Hylke Og Omegns Rideforening

45,20

0,00

H

1

5

32

Bianca - 1

camilla stubberup

Aarhus Rideklub

47,70

0,00

H

2

50

Mr. Chocoh - Hot - 2

Laura Svangaard

Boller Rideklub

52,60

4,00

H

Udgået

4

24

Orchid'S Champer - 1

Helena Ravn Christophersen

Aarhus Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


16LC pony - A

Antal plac.: 3Metode: B4
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

6

59

Bøgelygårds Martell - 2

laura bested madsen

Gjern Rideklub

44,20

0,00

H

 

17,90

0,00

1

2

2

50

Mr. Chocoh - Hot - 2

Laura Svangaard

Boller Rideklub

41,10

0,00

H

 

19,10

0,00

1

3

5

21

Tonka - 2

laura andersen

Boller Rideklub

42,60

0,00

H

 

19,90

0,00

1

3

1

3

Laeryds Korint - 3

Laura Sille Olesen

Skanderborg Rideklub

44,80

0,00

H

 

19,90

0,00

1

4

88

Matina - 2

Clara Holst

Skanderborg Rideklub

51,90

0,00

H

 

21,50

0,00

1

3

76

gucci - 2

Christina Bugge

Hylke Og Omegns Rideforening

37,20

4,00

H

7

77

bella donna - 1

Cecilia Elsabeth Nielsen

Hylke Og Omegns Rideforening

41,10

4,00

H

8

32

Bianca - 1

camilla stubberup

Aarhus Rideklub

43,40

4,00

H

9

24

Orchid'S Champer - 1

Helena Ravn Christophersen

Aarhus Rideklub

57,60

4,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


17ULB* pony - A

Antal plac.: 3Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

7

33

Silver Blue Ox - 1

camilla stubberup

Aarhus Rideklub

38,10

0,00

H

1

4

59

Bøgelygårds Martell - 2

laura bested madsen

Gjern Rideklub

40,60

0,00

H

1

8

44

Tour - 1

nanna elkjær

Skanderborg Rideklub

40,80

0,00

H

1

5

38

Lady Blue Eye Gubben - 2

Anne Sophie Gerstorf Sørensen

Skanderborg Rideklub

43,70

0,00

H

1

6

92

suvivor - 1

Emilie Plöen

Edelgårdens Rideklub

43,70

0,00

H

1

1

3

Laeryds Korint - 3

Laura Sille Olesen

Skanderborg Rideklub

44,20

0,00

H

1

9

6

Camelot - 1

Anja Sloth Ballegaard

Skanderborg Rideklub

50,70

0,00

H

2

37

Mille - 3

Anne Sophie Gerstorf Sørensen

Skanderborg Rideklub

39,70

4,00

H

3

11

Magic Unit - 2

Maja Ballegaard

Skanderborg Rideklub

55,10

4,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


18LB** pony - A

Antal plac.: 2Metode: B4
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

37

Mille - 3

Anne Sophie Gerstorf Sørensen

Skanderborg Rideklub

33,30

0,00

H

 

21,90

0,00

1

2

5

92

suvivor - 1

Emilie Plöen

Edelgårdens Rideklub

35,30

0,00

H

 

29,20

0,00

1

4

38

Lady Blue Eye Gubben - 2

Anne Sophie Gerstorf Sørensen

Skanderborg Rideklub

34,50

0,00

H

 

24,10

4,00

1

2

11

Magic Unit - 2

Maja Ballegaard

Skanderborg Rideklub

33,80

0,00

H

 

26,60

4,00

1

8

6

Camelot - 1

Anja Sloth Ballegaard

Skanderborg Rideklub

40,00

4,00

H

3

72

Miss Holland - 2

Thomas Vejvad

Gjern Rideklub

42,90

4,00

H

7

33

Silver Blue Ox - 1

camilla stubberup

Aarhus Rideklub

32,70

8,00

H

Udgået

6

44

Tour - 1

nanna elkjær

Skanderborg Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


20ULE hest - A

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

89

Chamo

Michael Mikkelsen

Skanderborg Rideklub

30,00

4,00

H

Udgået

1

30

Fiona

linnea v. tidemand

Skanderborg Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


21LD hest - A

Antal plac.: 1Metode: B3
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

39

Deco Tc

julie jensen

Rosenholm og Omegns Rideklub af 2005

47,80

0,00

H

 

34,10

0,00

1

3

40

coco chanel

gry laursen

Ry Rideklub

49,30

0,00

H

 

37,50

0,00

1

4

73

Doli Khan

Thomas Vejvad

Gjern Rideklub

38,80

0,00

H

 

27,00

8,00

1

1

89

Chamo

Michael Mikkelsen

Skanderborg Rideklub

80,50

12,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


22ULC hest - A

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

40

coco chanel

gry laursen

Ry Rideklub

51,90

8,00

H

Udgået

1

26

Akia liberty

maria louise Skjødt Jensen

Midtjydsk Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


23LC hest - A

Antal plac.: 1Metode: B4
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

39

Deco Tc

julie jensen

Rosenholm og Omegns Rideklub af 2005

50,30

0,00

H

 

51,30

4,00

1

2

26

Akia liberty

maria louise Skjødt Jensen

Midtjydsk Rideklub

43,00

4,00

H

3

73

Doli Khan

Thomas Vejvad

Gjern Rideklub

60,80

12,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


24ULB* hest - A

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 200

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

9

Chibello

Søren Andersen

Skanderborg Rideklub

46,30

0,00

H

3

75

Amigo

Susanne Hansen

Skanderborg Rideklub

62,40

8,00

H

Udgået

2

16

Norddalens Speedfire

Frederikke Jakobsen

Edelgårdens Rideklub

H

Udgået

4

68

Quickstep

Mathilde Würtz Basse

Aarhus Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne oktober 2011
09/10/2011 - 09/10/2011


25LB** hest - A

Antal plac.: 2Metode: B4
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Karen Ballegaard Jensen

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

74

Landi Ross

Thomas Vejvad

Gjern Rideklub

37,60

0,00

H

 

32,60

4,00

1

2

6

9

Chibello

Søren Andersen

Skanderborg Rideklub

38,20

0,00

H

 

27,80

8,00

1

3

75

Amigo

Susanne Hansen

Skanderborg Rideklub

50,90

12,00

H

0

95

Thilde

Søren Andersen

Skanderborg Rideklub

66,50

12,00

H

Udgået

5

16

Norddalens Speedfire

Frederikke Jakobsen

Edelgårdens Rideklub

H

Udgået

1

68

Quickstep

Mathilde Würtz Basse

Aarhus Rideklub

H

Top | Retur