Resultater
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


Klasseoversigt
1.LD1-B pony - A
3.LC1-B pony - A
4.LC3-B pony - A
5.LB3-B pony - A
6.LA1-B pony - A
7.LA4-B pony - A
8.LC1-A hest - A
9.LC3-A hest - A
10.LB3-A hest - A
11.LA1-A hest - A
12.LA3-A hest - A
13.LA5/MB1/PRI-A hest/pony - A
14.ULE pony - A
15.LD pony - A
16.ULC pony - A
17.LC pony - A
18.ULB pony - A
19.LB pony - A
20.ULE hest - A
21.LD hest - A
24.ULB hest - A

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


1 LD1-B pony - A
LD1-B pony

Antal plac.: 1
Dotering:

Dommere: C: Sheila Dyhr

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

1

18

Take That A - 2

Simone  Kronborg

Skanderborg Rideklub



93,00
1



93

62,0

1

2

48

Moon Light - 3

Astrid Føns

Silkeborg Rideklub



91,00
2



91

60,7

3

19

Take That A - 2

Emilie Kronborg

Skanderborg Rideklub



79,00
3



79

52,7

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


3LC1-B pony - A
LC1-B pony

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Sheila Dyhr

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

3

70

Wissinggårds Amazing Grace - 1

Thilde Laursen

Thorsø Rideklub



174,00
1



174

72,5

1

1

27

Fun A.M. - 2

Victoria Harboe

Skåde Rideklub



157,00
2



157

65,4

2

4

21

Picasso - 1

Anna Benfeldt

Skanderborg Rideklub



140,00
3



140

58,3

3

9

48

Moon Light - 3

Astrid Føns

Silkeborg Rideklub



138,00
4



138

57,5

6

12

Tour - 1

Nanna Elkjær

Skanderborg Rideklub



137,00
5



137

57,1

7

20

Rain Solei - 2

Caroline  Christensen

Skåde Rideklub



135,00
6



135

56,3

2

38

Master Mind - 3

Amanda Ericon Andersen

Skanderborg Rideklub



135,00
6



135

56,3

5

46

Silver - 2

Astrid Hedeman

Skåde Rideklub



131,00
8



131

54,6

8

17

Godsets Mayfair - 2

Alberte Christensen

Skåde Rideklub



123,00
9



123

51,3

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


4LC3-B pony - A
LC3-B pony

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Sheila Dyhr

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

5

70

Wissinggårds Amazing Grace - 1

Thilde Laursen

Thorsø Rideklub



171,00
1



171

71,3

1

6

27

Fun A.M. - 2

Victoria Harboe

Skåde Rideklub



158,00
2



158

65,8

2

4

13

Hedemand´S Cæsar - 1

Sarah Bohlbro Johansen

Skanderborg Rideklub



156,00
3



156

65,0

3

1

78

Jasmin

Mathilde A Andersen

Skåde Rideklub



151,00
4



151

62,9

2

40

Kasmir - 2

Katrine Aagard

Skanderborg Rideklub



148,00
5



148

61,7

9

41

Silvester - 1

Katrine Aagard

Skanderborg Rideklub



144,00
6



144

60,0

7

20

Rain Solei - 2

Caroline  Christensen

Skåde Rideklub



139,00
7



139

57,9

3

33

Rosinni - 3

Cecilie Juul

Hylke Og Omegns Rideforening



134,00
8



134

55,8

8

38

Master Mind - 3

Amanda Ericon Andersen

Skanderborg Rideklub



128,00
9



128

53,3

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


5LB3-B pony - A
LB3-B pony

Antal plac.: 1
Dotering:

Dommere:C: Sheila Dyhr

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

3

13

Hedemand´S Cæsar - 1

Sarah Bohlbro Johansen

Skanderborg Rideklub



177,00
1



177

63,2

1

2

35

Cedergårdens Irish Chary - 1

Cecilie Pedersen

Skanderborg Rideklub



176,00
2



176

62,9

1

50

Prins Grå - 2

Amanda Bonefeld Rønde

Åstrup Sportsrideklub



162,00
3



162

57,9

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


6LA1-B pony - A
LA1-B pony

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Sheila Dyhr

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

7

74

Klaas Vaak - 2

Thilde Laursen

Thorsø Rideklub



201,00
1



201

69,3

1

1

39

Kasmir - 2

Signe Aagaard

Skanderborg Rideklub



191,00
2



191

65,9

2

6

42

Silvester - 1

Signe Aagaard

Skanderborg Rideklub



185,00
3



185

63,8

3

3

35

Cedergårdens Irish Chary - 1

Cecilie Pedersen

Skanderborg Rideklub



179,00
4



179

61,7

2

34

My Boy - 3

Emma Pedersen

Skanderborg Rideklub



176,00
5



176

60,7

5

50

Prins Grå - 2

Amanda Bonefeld Rønde

Åstrup Sportsrideklub



175,00
6



175

60,3

4

32

Opbroek´S Aron

Line Fredsbo

Skanderborg Rideklub



170,00
7



170

58,6

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


7LA4-B pony - A
LA4-B pony

Antal plac.: 1
Dotering:

Dommere:C: Sheila Dyhr

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

3

53

Lamborghini - 1

Susan Skytte

Thorsø Rideklub



207,00
1



207

64,7

1

2

24

Candy - 2

Camilla Olsen

Skanderborg Rideklub



204,00
2



204

63,8

1

34

My Boy - 3

Emma Pedersen

Skanderborg Rideklub



184,00
3



184

57,5

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


8LC1-A hest - A
LC1-A hest

Antal plac.: 1
Dotering:

Dommere:C: Christina Kirk

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

2

49

Horns Oregon

Christina Nue Seit Jespersen

Åstrup Sportsrideklub



159,00
1



159

66,3

1

3

25

mistery

Janni Hansen

Skanderborg Rideklub



156,00
2



156

65,0

1

56

Cosmi

Mia Mylin Jensen

Silkeborg Rideklub



152,00
3



152

63,3

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


9LC3-A hest - A
LC3-A hest

Antal plac.: 2
Dotering:

Dommere:C: Christina Kirk

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

3

49

Horns Oregon

Christina Nue Seit Jespersen

Åstrup Sportsrideklub



166,00
1



166

69,2

1

2

25

mistery

Janni Hansen

Skanderborg Rideklub



156,00
2



156

65,0

2

4

56

Cosmi

Mia Mylin Jensen

Silkeborg Rideklub



154,00
3



154

64,2

1

4

Plusli-Mond

Vibeke Buhl

Kirstineholm Rideklub



140,00
4



140

58,3

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


10LB3-A hest - A
LB3-A hest

Antal plac.: 2
Dotering:

Dommere:C: Christina Kirk

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

4

2

Lotus

Marianne Damberg

Aarhus Rideklub



178,00
1



178

63,6

1

3

15

Kærsholms Loukiller

Gitte Asmussen

Kirstineholm Rideklub



176,00
2



176

62,9

2

1

76

Ørevadbros Kenzu

Marlene Petersen

Silkeborg Rideklub



171,00
3



171

61,1

2

45

Luxury

Heidi Andreasen

Silkeborg Rideklub



153,00
4



153

54,6

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


11LA1-A hest - A
LA1-A hest

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Christina Kirk

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

1

76

Ørevadbros Kenzu

Marlene Petersen

Silkeborg Rideklub



176,00
1



176

60,7

1

2

52

Dun Juan

Anja Bjerrregaard Thorsen

Gjern Rideklub



175,00
2



175

60,3

2

7

16

Lotte

Tanya Andersen

Kirstineholm Rideklub



172,00
3



172

59,3

3

8

10

Tai - Fin

Nikoline Munk

Malling Rideklub



161,00
4



161

55,5

3

73

Højgaardens Laszlo

Ann-Kathrine Sølvsten

Hylke Og Omegns Rideforening



161,00
4



161

55,5

9

15

Kærsholms Loukiller

Gitte Asmussen

Kirstineholm Rideklub



160,00
6



160

55,2

6

45

Luxury

Heidi Andreasen

Silkeborg Rideklub



160,00
6



160

55,2

4

47

Sans Souci´s Lamin

Michelle Bergholdt Høj

Sportsrideklubben i Randers



153,00
8



153

52,8

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


12LA3-A hest - A
LA3-A hest

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Christina Kirk

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

7

9

Tanholms Shanique

Nina Loft Jensen Mattila

Skanderborg Rideklub



199,00
1



199

56,9

1

3

52

Dun Juan

Anja Bjerrregaard Thorsen

Gjern Rideklub



198,00
2



198

56,6

2

6

8

Møgelbjerg´S El Camino

Charlotte Aalling Kondrup

Skanderborg Rideklub



193,00
3



193

55,1

3

1

7

Baron

Ida Marie Schytt Lassen

Aarhus Rideklub



178,00
4



178

50,9

5

10

Tai - Fin

Nikoline Munk

Malling Rideklub



178,00
4



178

50,9

2

54

Schnell´S Day Dream Believer

Mia Oudal Rasmussen

Ry Rideklub



175,00
6



175

50,0

4

47

Sans Souci´s Lamin

Michelle Bergholdt Høj

Sportsrideklubben i Randers



160,00
7



160

45,7

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


13LA5/MB1/PRI-A hest/pony - A
LA5/MB1/PRI-A hest/pony

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Christina Kirk

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

7

67

Klooster´S Eltino - 1

Alexandra Sørensen

Skanderborg Rideklub



204,00
1



204

68,0

1

1

9

Tanholms Shanique

Nina Loft Jensen Mattila

Skanderborg Rideklub



199,00
2



199

66,3

2

5

53

Lamborghini - 1

Susan Skytte

Thorsø Rideklub



197,00
3



197

65,7

3

2

72

Broadway

Lise Thøgersen

Årslevgaardens Rideforening



196,20
4



196

65,4

4

28

Doran - 1

Anne-Sofie Schaarup-Kjær

Skanderborg Rideklub



196,00
5



196

65,3

3

11

Lefitia

Camilla Seerup

Hylke Og Omegns Rideforening



181,00
6



181

60,3

6

54

Schnell´S Day Dream Believer

Mia Oudal Rasmussen

Ry Rideklub



171,00
7



171

57,0

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


14ULE pony - A
ULE pony

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 200

Dommere:C: Peter Kaae

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

34

My Boy - 3

Emma Pedersen

Skanderborg Rideklub

43,90

0,00

H

1

1

48

Moon Light - 3

Astrid Føns

Silkeborg Rideklub

54,00

0,00

H

3

86

JT's Jaelsco - 2

Roseann Thomsen

Skanderborg Rideklub

74,00

8,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


15LD pony - A
LD pony

Antal plac.: 2Metode: B3
Dotering: Tempo: 200

Dommere:C: Peter Kaae

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

34

My Boy - 3

Emma Pedersen

Skanderborg Rideklub

45,00

0,00

H

 

26,70

0,00

1

2

4

12

Tour - 1

Nanna Elkjær

Skanderborg Rideklub

48,00

0,00

H

 

31,00

0,00

1

5

44

mademoiselle - 1

Louise Krog

Skanderborg Rideklub

39,20

0,00

H

 

50,00

12,00

1

3

86

JT's Jaelsco - 2

Roseann Thomsen

Skanderborg Rideklub

60,00

0,00

H

 

60,10

12,00

1

1

48

Moon Light - 3

Astrid Føns

Silkeborg Rideklub

66,20

4,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


16ULC pony - A
ULC pony

Antal plac.: 2Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Peter Kaae

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

83

Silas - 3

Caroline S. Kjær

Skanderborg Rideklub

55,60

0,00

H

1

3

1

Tarzan - 3

Signe Egholm

Thorsø Rideklub

64,10

0,00

H

Diskvalificeret

4

12

Tour - 1

Nanna Elkjær

Skanderborg Rideklub

H

Diskvalificeret

2

38

Master Mind - 3

Amanda Ericon Andersen

Skanderborg Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


17LC pony - A
LC pony

Antal plac.: 4Metode: B4
Dotering: Tempo: 250

Dommere:C: Peter Kaae

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

10

79

Luke Skywalker - 1

Nanna Leth

Skanderborg Rideklub

64,10

0,00

H

 

24,70

0,00

1

2

5

43

Silver Moon - 2

Louise Krog

Skanderborg Rideklub

61,90

0,00

H

 

25,10

0,00

1

3

4

1

Tarzan - 3

Signe Egholm

Thorsø Rideklub

64,20

0,00

H

 

28,90

0,00

1

4

1

83

Silas - 3

Caroline S. Kjær

Skanderborg Rideklub

61,00

0,00

H

 

21,00

4,00

1

2

31

Star Girl - 3

Maja S. Ballegård

Skanderborg Rideklub

59,10

0,00

H

 

22,50

4,00

1

9

14

Mowgli - 1

Hanne Pedersen

Hylke Og Omegns Rideforening

57,30

4,00

H

7

22

Frederik - 2

Camilla D. Petersen

Sportsrideklubben Skovly

67,50

4,00

H

Diskvalificeret

6

5

Puma - 2

Helena Christophersen

Skanderborg Rideklub

H

Diskvalificeret

3

38

Master Mind - 3

Amanda Ericon Andersen

Skanderborg Rideklub

H

Diskvalificeret

11

44

mademoiselle - 1

Louise Krog

Skanderborg Rideklub

H

Diskvalificeret

8

85

JT' s Silver Diamonds - 1

Roseann Thomsen

Skanderborg Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


18ULB pony - A
ULB pony

Antal plac.: 4Metode: B0
Dotering: Tempo: 300

Dommere:C: Peter Kaae

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

23

Moon Light - 3

Line Olsen

Skanderborg Rideklub

49,30

0,00

H

1

7

30

Magic Unit - 2

Anja S. Ballegård

Skanderborg Rideklub

52,70

0,00

H

1

12

14

Mowgli - 1

Hanne Pedersen

Hylke Og Omegns Rideforening

53,30

0,00

H

1

9

60

Lady Blue Eye Gubben - 2

Anne Sophie Gerstorf Sørensen

Skanderborg Rideklub

53,90

0,00

H

1

6

6

Højskovens Reja - 2

Laura Alexander Rasmussen

Nørre Djurs Rideklub

53,90

0,00

H

1

10

87

Malou - 2

Mette V. Milling

Silkeborg Rideklub

55,50

0,00

H

1

14

75

Bjorn - 1

Laura T. Sørensen

Thorsø Rideklub

56,20

0,00

H

1

3

29

Celina - 3

Caroline S. Kjær

Skanderborg Rideklub

58,00

0,00

H

1

1

77

Musjo - 3

Mille Albinus Hjermitslev

Aarhus Rideklub

59,10

0,00

H

15

69

Jan - 1

Sidsel Ulstrup

Kjellerup og Omegns Rideklub

51,80

4,00

H

11

85

JT' s Silver Diamonds - 1

Roseann Thomsen

Skanderborg Rideklub

61,30

4,00

H

13

79

Luke Skywalker - 1

Nanna Leth

Skanderborg Rideklub

61,60

4,00

H

5

89

Nygaards Frig - 2

Sidsel  Pedersen

Skåde Rideklub

67,50

4,00

H

4

31

Star Girl - 3

Maja S. Ballegård

Skanderborg Rideklub

68,00

4,00

H

Diskvalificeret

8

5

Puma - 2

Helena Christophersen

Skanderborg Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


19LB pony - A
LB pony

Antal plac.: 4Metode: B4
Dotering: Tempo: 300

Dommere:C: Peter Kaae

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

7

30

Magic Unit - 2

Anja S. Ballegård

Skanderborg Rideklub

41,20

0,00

H

 

29,40

0,00

1

2

5

87

Malou - 2

Mette V. Milling

Silkeborg Rideklub

40,50

0,00

H

 

30,00

0,00

1

3

1

29

Celina - 3

Caroline S. Kjær

Skanderborg Rideklub

43,30

0,00

H

 

30,60

0,00

1

4

6

43

Silver Moon - 2

Louise Krog

Skanderborg Rideklub

42,30

0,00

H

 

31,00

0,00

1

2

77

Musjo - 3

Mille Albinus Hjermitslev

Aarhus Rideklub

46,50

0,00

H

 

37,50

0,00

1

4

89

Nygaards Frig - 2

Sidsel  Pedersen

Skåde Rideklub

45,20

0,00

H

 

38,40

0,00

1

3

23

Moon Light - 3

Line Olsen

Skanderborg Rideklub

37,10

0,00

H

 

31,60

4,00

1

8

22

Frederik - 2

Camilla D. Petersen

Sportsrideklubben Skovly

42,50

0,00

H

 

39,50

4,00

1

10

60

Lady Blue Eye Gubben - 2

Anne Sophie Gerstorf Sørensen

Skanderborg Rideklub

41,70

0,00

H

 

41,00

8,00

1

11

75

Bjorn - 1

Laura T. Sørensen

Thorsø Rideklub

41,20

4,00

H

12

69

Jan - 1

Sidsel Ulstrup

Kjellerup og Omegns Rideklub

42,20

4,00

H

9

6

Højskovens Reja - 2

Laura Alexander Rasmussen

Nørre Djurs Rideklub

45,60

4,00

H

13

88

Cupido - 1

Mette V. Milling

Silkeborg Rideklub

73,90

12,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


20ULE hest - A
ULE hest

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 200

Dommere:C: Peter Kaae

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

36

Arking Jump - 1

Amalie Storm Eriksen

Skanderborg Rideklub

35,00

0,00

H

1

1

80

Wodajo

Pernille  Leth

Skanderborg Rideklub

38,00

0,00

H

3

26

Chilli

Eva Svensmark Hulgård

Hinnerup Rideklub

54,30

4,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


21LD hest - A
LD hest

Antal plac.: 2Metode: B0
Dotering: Tempo: 200

Dommere:C: Peter Kaae

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

4

51

Come on

Josephine Stenholt  Knudsen

Silkeborg Rideklub

38,90

0,00

H

1

3

80

Wodajo

Pernille  Leth

Skanderborg Rideklub

39,30

0,00

H

1

2

59

Lupi´S Quipalo

Line Kok Hansen

Aarhus Rideklub

42,50

0,00

H

5

26

Chilli

Eva Svensmark Hulgård

Hinnerup Rideklub

38,80

4,00

H

1

56

Cosmi

Mia Mylin Jensen

Silkeborg Rideklub

41,70

4,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Skanderborg Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Udvidet klubstævne sep 2010
11/09/2010 - 12/09/2010


24ULB hest - A
ULB hest

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 300

Dommere:C: Peter Kaae

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

4

68

Amigo

Susanne Hansen

Skanderborg Rideklub

58,50

0,00

H

1

3

81

Cibelle

Søren Andersen

Skanderborg Rideklub

59,10

0,00

H

1

84

Combat

Laura Schou

Silkeborg Rideklub

73,40

12,00

H

Top | Retur